Pakalpojumi

Mūsu kompanijas piedāvātie pakalpojumi

Alternatīvā pārdošana

Alternatīvā pārdošana

Nekustamā īpašuma cenu krituma un naudas līdzekļu nepietiekamības apstākļos, atgriežas sen aizmirstās metodes – “Alternatīvā pārdošana” – apmaiņa.

Protams, pirkšanas – pārdošanas darījumi ir daudz ērtāki nekā maiņas gadījumos. Savukārt, ir arī savi plusi  – piemaksātas naudas līdzekļu summas ir daudz mazākas, nekā pirkuma gadījumos.

  • Īpašuma apmaiņa — sarežģīts darījums, kas paredz kvalificēto speciālistu piedalīšanos. Ļoti grūti veikt ķēdes apmaiņu, ja «tiešais» variants nav iespējams. Pietiek vienam «posmam» atteikties un momentāli izbruks visa ķēde, un process jāsāk no jauna.
  • Izplatoties līdzīga rakstura operācijām ar nekustamajiem īpašumiem, ir nepieciešamas speciālistu profesionālās iemaņas un paaugstinātas atbildības prasības. Spēja veidot ķēdes pārdošanu un nekustamā īpašuma pirkumu, organizēt sarežģītu darījumu, un nodrošināt savstarpējo apmaksas pareizību — viena no daudzajām mūsu speciālistu profesionālajām prasmēm.

Apmaiņas – “Alternatīvās pārdošanas” gadījumā, nekustama īpašuma pārdošana un iegāde notiek vienlaicīgi. Līdz ar ko, tiek aizsargātas Jūsu intereses. Jūs nezaudēsiet cenas starpību, kura veidosies cenu samazinājuma vai inflācijas rezultātā. 

Viena no apmaiņas priekšrocībām: dzīvokļa vai mājas iegāde notika ar bankas kredīta piesaisti, samazinājās ienākumi un ir grūti maksāt izmēneša rēķinus, nekustamo īpašumu nav iespējams pārdod par iegādes gadu cenām, bet apmaiņas gadījumā, Jums ir iespēja nozīmīgi samazināt ikmēneša kredīta maksājumus, veicot īpašuma maiņu uz citu rajonu vai platību.

Mūsu aģentūras  “SPECIĀLISTI PLUSS ” speciālisti , kuriem ir daudz gadu pieredze, palīdzēs jums apmainīties ar nekustamo īpašumu uz izdevīgiem Jums nosacījumiem: iegūt vēlamo piemaksu, mainīt rajona, palielināt vai samazināt dzīves platību, un .t.t.

Mūsu speciālistiem ir liela pieredze ar alternatīviem darījumiem: sniegs konsultācijas, palīdzēs novērtēt Jūsu īpašumā esošo mājvietu, piedāvās dažādus аpmaiņu iespējas, palīdzēs ar darījuma reģistrēšanu.

Garantējam godīgumu, krietnumu, Jūsu finanšu un tiesisko interešu ievērošanu!

Alternatīvā pārdošana


Ar cieņu „Nekustamo īpašumu aģentūra „SPECIALISTI pluss”

Novij25.04.2016._serij