Pakalpojumi

Mūsu kompanijas piedāvātie pakalpojumi

Kredīts

Kredīts

Konsultācijas par komercbankas un kreditēšanas programmas izvēli. Kredīts

Ja Jūs aizdomajaties par dzīvokļa (vai cita īpašuma) pirkšanu, izmantojot hipotekāro aizdevumu, tad nāciet pie mums un Jūs saņemsiet objektīvu padomu no speciālistiem, kuri faktiski strādā šajā tirgū, zinot visu hipotekāro programmu īpašības.

Jūs uzzināsiet dažādu hipotekāro programmu kreditēšanas nosacījumus, to plusus un mīnusus, kā arī izvērtēsiet savas iespējas iegūt kredītu. Ir ļoti svarīgi saņemt speciālista konsultāciju kreditēšanas procesa sākuma posmā. Speciālists spēs novērtēt plānotā darījuma sarežģitību, neskatoties uz to, kurā tirgū atrodas dzīvoklis, kuru vēlaties iegādāties – primārajā vai sekundārajā. Ka arī konsultēs nekustamā īpašuma pārkreditēšanas jautājumos un kredīta saņemšanu remonta, būvniecības vai citiem mērķiem. Balstoties uz kuriem, tiek piemeklēta kredīta līnija. Tiek izvēlēta vairāk pieejama hipotekārā programma un banka. Programmas izvēli ietekmē vairāki faktori. Pirmā iemaksa. Kredīta procenti un aizdevuma termiņš. Iespēja veikt pirmstermiņa apmaksu un citi nosacījumi.

Darījuma atbalsts

Procesa laikā ar Jums strādās divi mūsu kompānijas speciālisti: speciālists, kurš nodarbosies ar nekustamā īpašuma atlasi, juridiskās tīrības pārbaudi, novērtēšanu, notariāli apstiprināšanai pirkšanas – pārdošanas līguma sagatavošanu, un speciālists kredītu jomā, kurš atbildēs par kreditēšanas jautājumiem.

Dzīvokļa, mājas vai citu nekustamo īpašumu atlase

Tiek nodrošināta nekustamo īpašumu atlase, mūsu speciālisti, no visiem tirgū esošajiem piedāvājumiem, izvēlēsies tikai tos objektus, kuri atbilst Jūsu prasībās un finansu iespējām.

Dokumentu sagatavošana – pērkamā nekustamā īpašuma tīrības pārbaude

Speciālisti un eksperti, kuri strādā mūsu kompānijas hipotēku departamentā, labi pārzin kredīta saņemšanai nepieciešamo dokumentu paketi, kura būs nepieciešama vienā vai otrā bankā. Pēc  pilnīgas dokumentu paketes savākšanas, mūsu kompānijas jurists rūpīgi pārbaudīs pērkamā nekustamā īpašuma vēsturi.

Pēc pozitīvas atbildes saņemšanas no bankas

Aizdevuma līguma parakstīšana starp Banku un Aizņēmēju. Tālāk, nekustamā īpašuma darījums starp pircēju un pārdevēju, tiek notariāli apstiprināts. Pirkuma – pārdošanas līgums un hipotēku līgums tiek reģistrēts. Tiek formēta nekustamā īpašuma apdrošināšana. Tiek pabeigti pēdējie savstarpēji norēķini starp pircēju un pārdevēju. Pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšana.

Hipotekārā darījuma tehnoloģija

 • Klienta konsultācija par plānotā darījuma īpašībām
 • Iespējamā aizdevuma apmēra noteikšana un rekomendāciju sniegšana par nepieciešamo dokumentu paketes vākšanu
 • Nekustamā īpašuma atlasi, dokumentu vakšanu un juridiskās tīrības pārbaudi nodrošina hipotēku departamenta speciālists
 • Bankai nepieciešamo dokumentu vākšana
 • Nekustamā īpašuma novērtēšana ar sertificētā vērtētāja palīdzību
 • Dokumentu iesniegšana bankā un kreditēšanas pieteikuma izskatīšana bankā
 • Bankas lēmuma izsniegšana
 • Aizdevuma līguma parakstīšana starp Banku un Aizņēmēju
 • Pirkuma – pārdošanas darījuma notariāls apstiprinājums
 • Pirkuma – pārdošanas un Aizdevuma līguma Valsts reģistrācija
 • Apdrošināšanas polises noformēšana
 • Pēdējie savstarpējie norēķini starp pircēju un pārdevēju
 • Pieņemšanas – nodošanas akta parakstīšana

Kredīts


Ar cieņu „Nekustamo īpašumu aģentūra „SPECIALISTI pluss”

Novij25.04.2016._serij